shutterstock_1256119450.jpg

PIES REAKTYWNY
KIERUNKI TERAPII

Czym jest reaktywność? Jak sobie radzić z reaktywnym psem? Jakie błędy popełniamy najczęściej? Jakie są skuteczne metody pracy z psami reaktywnymi?

Półtoragodzinne szkolenie online z certyfikatem uczestnictwa.

Reaktywność to bardzo popularny temat. Większość problemów psów można powiązać właśnie z reaktywnością, dlatego warto rozumieć, czym jest reaktywność i jak skutecznie pracować z psem reaktywnym.

Treść szkolenia

- Co to jest reaktywność i jakie są jej źródła

- Rodzaje reaktywności

- Zasady pracy z psem reaktywnym

- Najczęściej popełniane błędy

- Efektywne metody pracy z psem reaktywnym

Dla kogo

Szkolenie jest przeznaczone dla osób pracujących z psami  - trenerów, behawiorystów, pracowników schronisk. Zapraszam też opiekunów psów, oraz osoby, dla których praca z psami jest pasją. Szkolenia są bogate w wiedzę, ale jest ona podana w maksymalnie łatwy i przyjazny sposób.

Płatność

Koszt 85zł

Zapłacić możesz przelewem lub przez przez paypal.

Szkolenie będzie dostępne na stronie Dogfulness w zakładce "Twoje szkolenia" przez miesiąc od wykupienia. Oprócz dostępu do szkolenia dostaniesz dostęp do strefy Q&A.

Certyfikat

Uczestnicy otrzymają mailem imienne certyfikaty uczestnictwa po wypełnieniu krótkiego testu.

O mnie

Nazywam się Agnieszka Grynkiewicz i jetem trenerem psów i behawiorystką COAPE, oraz członkiem PDTE. Z wykształcenia jestem psychologiem.

Pomagam w rozwiązaniu problemów związanych z psami i poprawieniu relacji między psami i ich opiekunami. Pracuję z wszelkimi rodzajami problemów - z psami nadpobudliwymi, lękliwymi, oraz agresywnymi. 

Współpracuję z programem Adopciaki fundacji Viva!, oraz Fundacją Azylu pod Psim Aniołem.

Jeśli chcesz zapłacić przelewem, możesz zarejestrować się tutaj.