top of page
trawa2_edited.jpg

Mentoring
dla behawiorystów psów

Wsparcie i praktyczna wiedza dla behawiorystów - zarówno dla tych, którzy już prowadzą terapię psów, dla tych, którzy dopiero zaczynają, jak i dla osób, które są w trakcie kursów i szkoleń i planują pracę z psami.

Dwugodzinne, cotygodniowe spotkania na żywo - analizy przypadków, narzędzia bahawiorysty, omówienia przypadków uczestników, spotkania z ekspertami.

Możliwość udziału na żywo w moich konsultacjach.

Spotkania będą się odbywać w środy o 18:00. Wszystkie spotkania są nagrywane - masz możliwość wrócenia do nagrań przez cały czas trwania kursu. 

 

Koszt - od 285zł miesięcznie (w zależności od rodzaju subskrypcji).

 

Czas trwania - 5 miesięcy. Start - 21 lutego 2023. 

Program odbędzie się pod warunkiem zebrania odpowiedniej liczby uczestników. Liczba miejsc jest ograniczona.

 

Jeśli masz pytania odnośnie programu - odezwij się do mnie.

9F336FE2-CFBD-4F88-9A89-CA1E3BB13248_1_1

Moduły

icons8-messaging-96.png

ANALIZY PRZYPADKÓW  
webinary online

Spotkania online, na których przedstawiam prowadzone przeze mnie przypadki terapii psów. 
W trakcie tego spotkania (inaczej niż na większości szkoleń) stawiam Was w roli behawiorysty - możecie spróbować swoich sił dociekając przyczyn problemów, stawiając hipotezy, proponując rozwiązania. W trakcie spotkania jest czas na pytania i dyskusję.

icons8-hand-planting-96.png

SESJE COUCHINGOWE  
spotkania online

To okazja do rozmowy o Waszych wyzwaniach, przedstawienia Waszych przypadków pracy z psami, zadawania pytań, dyskusji.

Oprócz rozmowy o Twoich pytaniach czy dylematach korzyścią jest także usłyszenie o wyzwaniach i kwestiach nurtujących inne osoby.

icons8-tool-96.png

NARZĘDZIA BEHAWIORYSTY
spotkania online

Spotkania, w czasie których będziemy omawiać poszczególne narzędzia i elementy terapii - metody oceny problemu i dobierania technik terapeutycznych, postępowanie w przypadku trudnych sytuacji czy problemowych klientów, błędy najczęściej popełniane przez behawiorystów, metody zbierania danych, czy marketing i branding.

 

Będziecie mogli decydować, jakimi tematami się zająć i jakim tematom poświęcić więcej czasu.

icons8-teacher-96.png

SPOTKANIA Z EKSPERTAMI

spotkania online

Spotkania z ekspertami - lekarką weterynarii specjalizującą się w psychiatrii psów, osteopatką psów, oraz (ludzką) psychoterapeutką. Spotkania będą mieć charakter Q&A. Przed spotkaniem zbieramy pytania, a w trakcie spotkania będzie możliwość dyskusji na żywo, zadawania pytań.

 

Do spotkań wybieram ekspertów, których naprawdę uważam za fachowców w swoich dziedzinach.

icons8-dog-96 2.png

UDZIAŁ W KONSULTACJACH

spotkania na żywo

Zapraszam do udziału w moich konsultacjach, które prowadzę w Warszawie. Uczestnicy będą mieć możliwość udziału w dwóch konsultacjach na żywo. To da Wam możliwość zobaczenia warsztatu behawiorysty od zaplecza. Uwaga - mam tylko 10 miejsc na subskrypcję z możliwością udziału w konsultacjach.


Na spotkaniach online dostępnych dla wszystkich uczestników będzie możliwość obejrzenia przebiegu części konsultacji i omówienia ich.

Subskrypcje

BASIC

Analizy przypadków.

Sesje couchingowe.

Sesje z ekspertami.

Narzędzia bahawiorysty.

Płatność za całość: 1425zł/5 miesięcy (285zł/miesięcznie)

Płatność miesięczna: 320zł miesięcznie

PRO
tylko 10 miejsc

Analizy przypadków.

Sesje couchingowe.

Sesje z ekspertami.

Narzędzia bahawiorysty.

Udział w konsultacjach.

Płatność za całość: 1950zł/5 miesięcy (385zł/miesięcznie)

Płatność miesięczna: 440zł miesięcznie

zapisz się
trawa2_edited.jpg

Zarezerwuj miejsce

Zapisz się

Opinie na temat tego kursu

Rzadko coś tu piszę, a jeszcze rzadziej się chwalę, że coś kończę - znacie mnie, więc wiecie, że stale się czegoś gdzieś uczę 🤓 tu Dogfulness & Agnieszka Grynkiewicz zrobiła fantastyczną pracę - dzieliła się przez kilka miesięcy swoją wieloletnią wiedzą, doświadczeniem, praktyką i cennymi znajomościami - to bieżąca nauka nie tylko ze świata psychologii, behawioru psa, osteopatii, farmakologii ale też czas, który mogłam spędzić w dobrym towarzystwie ambitnych i kochających psy dziewczyn. Bardzo Wam dziękuję za ten wspólny kurs i cenną wymianę doświadczeń ❣️🙏🌷

Monika Jackowska Ziemba

Brałam udział w pierwszej edycji i mega polecam! Idealnie zainwestowany czas i pieniądze 

Kasia Cicherska

Swietny kurs i spora ilość wiedzy, tej raczej nieoczywistej. Polecam jak najbardziej!

Ola Ruby

Długo zbierałam się żeby pochwalić się tym fantastycznym doświadczeniem. Bo uczyłam się nie od byle kogo. Agnieszka, znana jako @dogfulness pokazała mi cierpliwość, spokój i nauczyła stawiać granicę. Bo taką właśnie jest osobą - niezwykle wyrozumiałą i spokojną, a jednocześnie asertywną i stawiającą w swojej pracy bardzo jasne granice. Webinary Agnieszki towarzyszyły mi od niemal początku mojej współpracy z psami, zatem był to dla mnie totalny zaszczyt. Podsumowując, dzięki Aga, pełen szacun za Twój luz i mądrość życiową. 
🙂🐶

Zosia Broniatowska

brałam udział w pierwszej edycji i uważam, że to jeden z lepszych kursów dla osób, które już posiadają jakąś wiedzę o psach  wiedza jest na wysokim poziomie, same aktualne informacje i duże doświadczenie Agi!

Kasia Szewczyk

bottom of page