Regulamin

  1. Termin spotkania potwierdzam ostatecznie dopiero po przesłaniu formularza. Jeśli formularz nie zostanie wypełniony na dobę przed spotkaniem, spotkanie uznaję za odwołane.

  2. Dwa dni przed spotkaniem wysyłam SMS z prośbą o potwierdzenie konsultacji. Jeżeli nie dostanę odpowiedzi do 20:00 w dniu poprzedzającym spotkanie, uznaję spotkanie za odwołane.

  3. Filmy potrzebne do spotkania możecie przesłać przez serwis wetransfer, google drive, czy dropbox, przesyłając link na adres agnieszka@dogfulness.com.

  4. Bezpłatne wsparcie prowadzę przez 10 dni po konsultacji. Po tym czasie również zapraszam do kontaktu, ale pobieram opłatę 20 zł za każde rozpoczęte 10 minut rozmowy.

  5. Zwykle przyjeżdżam na spotkanie bezpośrednio z innego spotkania, mogę więc nie być punktualnie. Postaram się uprzedzić przed spotkaniem o ewentualnym spóźnieniu.

  6. Zwykle staram się nagrywać fragmenty spotkania, co pozwala później na późniejszą lepszą analizę tego, co się wydarzyło. Po spotkaniu przesyłam Wam wszystkie istotne filmy.

  7. Pracuję używając jedynie pozytywnych metod szkoleniowych - nie prowadzę konsultacji behawioralnych z psami mającymi założone kolczatki, łańcuszki zaciskowe, obroże elektryczne, haltery, czy lub inne awersyjne narzędzia.

  8. Konsultacja nie gwarantuje rozwiązania wszelkich problemów behawioralnych. Często już po pierwszym spotkaniu widać pozytywne zmiany, jednak czasem, by osiągnąć pożądane efekty, potrzebne są kolejne spotkania.