top of page

Mentoring
dla behawiorystów psów

Program, którego celem jest dawanie wsparcia, oraz poszerzenia wiedzy praktycznej obecnych i przyszłych behawiorystów.

Wiedza w nim przekazywana będzie przydatna zarówno dla osób, które już prowadzą terapię psów, dla takich, które dopiero zaczynają, jak i dla osób, które są w trakcie kursów i szkoleń i dopiero planują pracę z psami.

Spotkania na żywo będą odbywać się w piątki o 18:00. Start programu 27.01, potem spotykamy się w co drugi piątek. Program będzie trwał pięć miesięcy - do końca czerwca 2023.

Zajęcia będą się odbywać w małej grupie. Na program z couchingiem zapraszam maksymalnie 10 osób.

Jeśli masz pytania odnośnie programu - odezwij się do mnie.

trawa2_edited.jpg

ANALIZY PRZYPADKÓW  
webinary online

Dwugodzinne spotkania online, na których przedstawiam prowadzone przeze mnie przypadki terapii psów. Będę wybierać takie przypadki, które są ciekawe, trudne, zaskakujące, lub mogą nauczyć czegoś istotnego i nieoczywistego.
W trakcie tego spotkania (inaczej niż na większości szkoleń) stawiam Was w roli behawiorysty - możecie spróbować swoich sił dociekając przyczyn problemów, stawiając hipotezy, proponując rozwiązania. Będziecie też mogli porównać swoje podejście z zaproponowanym przeze mnie i zobaczyć osiągane wyniki terapii. W trakcie spotkania będzie też czas na dyskusję.


Materiały ze spotkania będą dostępne dla wszystkich online w formie nagrania po spotkaniu.

IMG_8098.jpeg

SESJE COUCHINGOWE  
spotkania online

Dwugodzinne spotkania online w małej, kilkuosobowej grupie.

To okazja do rozmowy o Waszych wyzwaniach, przedstawienia Waszych przypadków pracy z psami, zadawania pytań, dyskusji.

To też okazja do omówienia poszczególnych elementów terapii - zbierania wywiadu, oceny problemu, dobrania technik terapeutycznych, używanych narzędzi, itp.
Oprócz rozmowy o Twoich pytaniach czy dylematach korzyścią jest także usłyszenie o wyzwaniach i kwestiach nurtujących inne osoby.

Ze względu na osobisty charakter spotkań, treść spotkań będzie dostępna w formie nagrań jedynie dla uczestników spotkań na żywo.

IMG_8098.jpeg

GRUPA DYSKUSYJNA
forum lub grupa na fb

Zamknięta grupa dyskusyjna online, dająca możliwość zadawania pytań, publikowania filmów, uzyskiwania na bieżąco odpowiedzi na pytania, podpowiedzi czy opinii ode mnie, lub od innych uczestników. Grupa będzie funkcjonować cały czas między spotkaniami i będzie dostępna jedynie dla uczestników programu.

IMG_8098.jpeg

SUPERWIZJA

spotkanie 1/1

Konsultacja online, w czasie której możesz skonsultować wybrany przez siebie przypadek, lub po prostu porozmawiać o Twoich pytaniach czy wątpliwościach.

Każdy z uczestników programu będzie miał możliwość skorzystania z jednej godzinnej konsultacji (lub dwóch krótszych spotkań) w czasie trwania programu.

Wybierz subskrypcję

Brak dostępnych planówPo utworzeniu nowych planów do zakupu zobaczysz je tutaj.

Płatność jest możliwa w tej chwili jedynie kartą lub przez paypal (w przypadku miesięcznej subskrypcji).

Jeśli masz problem z tymi formami płatności, skontaktuj się ze mną - coś wymyślimy :)

bottom of page