top of page
trawa2_edited.jpg

Dostępne szkolenia

Wkrótce na stronię będą dostępne kursy online dotyczące pracy z psami agresywnymi, reaktywnymi, lękliwymi i inne.

Najbliższe wydarzenia

Analiza przypadków
Wiele dat
Kiedy
10 lut, 18:00 – 20:00
Gdzie
webinar

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o nadchodzących kursach, wydarzeniach i szkoleniach, zapisz się na listę mailingową:

dziękuję!

subscribe

Opinie na temat szkoleń

Kilka dni temu brałam udział w szkoleniu dotyczącym pracy z psem reaktywnym, organizowanym przez p. Agnieszkę Grynkiewicz z Dogfulness. Powiem szczerze, było to jedno z lepszych szkoleń w jakich miałam okazję uczestniczyć. 

W miniony weekend uczestniczyłam w webinarach dotyczących pracy z psami agresywnymi. Agnieszka z Dogfulness przekazała ogrom praktycznej wiedzy oraz podzieliła się swoimi case studies i wnikliwie omówiła kierunki terapii. [...]

Miniony tydzień upłynął pod znakiem agresji. 

Wielkie podziękowania dla Agnieszki z Dogfulness - za podzielenie się wiedzą i doświadczeniem, obszerne omówienie tematu i mnóóóstwo praktycznych przykładów pracy z psią agresją.

Brałam udział w 2 szkoleniach online, które prowadziła Agnieszka - o psie lękliwym oraz reaktywnym. Duża dawka wiedzy, super podejście do zwierzaków - to jakbym określiła szkolenie. Mam nadzieję teraz wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce - w kontakcie z psiakami w schronisku. Dzięki Agnieszko!

Uczestniczyłam w szkoleniu o psach reaktywnych - szkolenie było świetnie przygotowane, na prawdę bardzo wartościowe i wiele z niego wyniosłam. [...]

Szkolenie nie tylko pomogło mi zrozumieć mojego psa, ale i zaplanować działania, które mogą mu pomóc w codziennym życiu.

Również chciałam polecić prowadzone przez Agnieszkę webinary - brałam udział w dwóch i nie zawiodłam się. Są odpowiednie zarówno dla osób mających doświadczenie w pracy z psami i chcących uporządkować swoją wiedzę oraz uzupełnić ją o nowe pomysły, jak i dla tych, którzy dopiero zaczynają i chcą dowiedzieć się czegoś mądrego na temat psów w ogóle lub tego, jak zacząć rozwiązywać problemy z własnym. Wszystko przekazywane jest jasno, konkretnie, z sensem i z myślą o dobru psa (i właściciela). Profesjonalizm i dobry klimat na zajęciach. Myślę, że warto spróbować.

Świetny webinar! merytoryczny, zwięźle poprowadzony, pełen wiedzy praktycznej. Pozwala popatrzeć na kontekst behawiorysta-opiekun-pies, w bardziej świadomy sposób. Bardzo brakuje na rynku, rzetelnych szkoleń o podobnej tematyce także dziękuję i czekam na więcej!

Karolina Walków

Szkolenia u Agnieszki wypakowane są po brzegi niezwykle istotną i ciekawą wiedzą 👋🏻 Polecam każdemu!

Petsitter Rzeszów

Łącznie ponad 6 godzin praktycznej wiedzy oraz przykładów z życia wziętych 

Bardzo się cieszę, że wzięłam udział w tych szkoleniach - owocnie i wartościowo spędzony czas - polecam szkolenia u Agnieszki z Dogfulness. A że psów z problemami zachowań agresywnych nie brakuje, to warto uczyć się i doskonalić swoj warsztat. 

Czekam na kolejną edycje!

Jeden z ciekawszych webinarów, w których brałam udział i na długo zapadł w mojej pamięci 

Niezwykle pomocne rady, ogrom praktycznych aspektów i ciekawe przypadki, w które moglibyśmy się dokładnie zagłębić, analizując nagrania z najciekawszych fragmentów konsultacji 

 

Cały czas śledzę stronę Dogfulness i mam nadzieję, że będę miała jeszcze przyjemność uczyć się od Pani Agnieszki. 

Szkolenie konkretne, bardzo przyjemne, ukazana część teoretyczna oraz praktyczna praca z psami, prowadząca bardzo sympatyczna