top of page
trawa2_edited.jpg

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o nadchodzących kursach, wydarzeniach i szkoleniach, zapisz się na listę mailingową:

dziękuję!

Mentoring
dla behawiorystów psów

Program, którego celem jest dawanie wsparcia, oraz poszerzenia wiedzy praktycznej obecnych i przyszłych behawiorystów.

Start programu w połowie lutego 2024.
Liczba miejsc jest ograniczona. 

2024

Opinie na temat szkoleń

trawa2_edited.jpg
subscribe

Kilka dni temu brałam udział w szkoleniu dotyczącym pracy z psem reaktywnym, organizowanym przez p. Agnieszkę Grynkiewicz z Dogfulness. Powiem szczerze, było to jedno z lepszych szkoleń w jakich miałam okazję uczestniczyć. 

W miniony weekend uczestniczyłam w webinarach dotyczących pracy z psami agresywnymi. Agnieszka z Dogfulness przekazała ogrom praktycznej wiedzy oraz podzieliła się swoimi case studies i wnikliwie omówiła kierunki terapii. [...]

Miniony tydzień upłynął pod znakiem agresji. 

Wielkie podziękowania dla Agnieszki z Dogfulness - za podzielenie się wiedzą i doświadczeniem, obszerne omówienie tematu i mnóóóstwo praktycznych przykładów pracy z psią agresją.

Brałam udział w 2 szkoleniach online, które prowadziła Agnieszka - o psie lękliwym oraz reaktywnym. Duża dawka wiedzy, super podejście do zwierzaków - to jakbym określiła szkolenie. Mam nadzieję teraz wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce - w kontakcie z psiakami w schronisku. Dzięki Agnieszko!

Uczestniczyłam w szkoleniu o psach reaktywnych - szkolenie było świetnie przygotowane, na prawdę bardzo wartościowe i wiele z niego wyniosłam. [...]

Szkolenie nie tylko pomogło mi zrozumieć mojego psa, ale i zaplanować działania, które mogą mu pomóc w codziennym życiu.

Również chciałam polecić prowadzone przez Agnieszkę webinary - brałam udział w dwóch i nie zawiodłam się. Są odpowiednie zarówno dla osób mających doświadczenie w pracy z psami i chcących uporządkować swoją wiedzę oraz uzupełnić ją o nowe pomysły, jak i dla tych, którzy dopiero zaczynają i chcą dowiedzieć się czegoś mądrego na temat psów w ogóle lub tego, jak zacząć rozwiązywać problemy z własnym. Wszystko przekazywane jest jasno, konkretnie, z sensem i z myślą o dobru psa (i właściciela). Profesjonalizm i dobry klimat na zajęciach. Myślę, że warto spróbować.

Świetny webinar! merytoryczny, zwięźle poprowadzony, pełen wiedzy praktycznej. Pozwala popatrzeć na kontekst behawiorysta-opiekun-pies, w bardziej świadomy sposób. Bardzo brakuje na rynku, rzetelnych szkoleń o podobnej tematyce także dziękuję i czekam na więcej!

Karolina Walków

Szkolenia u Agnieszki wypakowane są po brzegi niezwykle istotną i ciekawą wiedzą 👋🏻 Polecam każdemu!

Petsitter Rzeszów

Łącznie ponad 6 godzin praktycznej wiedzy oraz przykładów z życia wziętych 

Bardzo się cieszę, że wzięłam udział w tych szkoleniach - owocnie i wartościowo spędzony czas - polecam szkolenia u Agnieszki z Dogfulness. A że psów z problemami zachowań agresywnych nie brakuje, to warto uczyć się i doskonalić swoj warsztat. 

Czekam na kolejną edycje!

Jeden z ciekawszych webinarów, w których brałam udział i na długo zapadł w mojej pamięci 

Niezwykle pomocne rady, ogrom praktycznych aspektów i ciekawe przypadki, w które moglibyśmy się dokładnie zagłębić, analizując nagrania z najciekawszych fragmentów konsultacji 

 

Cały czas śledzę stronę Dogfulness i mam nadzieję, że będę miała jeszcze przyjemność uczyć się od Pani Agnieszki. 

Szkolenie konkretne, bardzo przyjemne, ukazana część teoretyczna oraz praktyczna praca z psami, prowadząca bardzo sympatyczna

Fantastyczne szkolenia, z niecierpliwością czekam na kolejne

Wspaniałe webinary! Dużo wiedzy w bardzo przyswajalnej formie. Bardzo polecam.

Dla mnie tematyka w dużej mierze była nowością i tym bardziej cieszę się, że mogłam wziąć udział w szkoleniu, którym jestem absolutnie zachwycona i coraz mocniej dociera do mnie, że tematyki tej jest zdecydowanie za mało (żeby nie powiedzieć prawie wcale)w porównaniu do ogromnej ilości szkoleń, które są na rynku. Mam jeszcze wiele innych pytań, które najchętniej zadałabym na np. rozszerzonej edycji tego szkolenia lub jego drugiej części gdyby się taka pojawiła :-) 

Monika Drymajło

Jestem pełna podziwu dla wiedzy Pani Agnieszki i dla jej pracy, zwłaszcza z psami agresywnymi. [...] Oprócz konsultacji, prowadzi również webinary - brałam udział i w tych dot. psów agresywnych, jak i reaktywnych i gorąco polecam - konkretna dawka wiedzy, niesamowicie ciekawe, dobrze zaprezentowane, z wieloma case'ami - tylko żałuję, że nie trwają dłużej, bo można słuchać i słuchać i czerpać z wiedzy i doświadczenia prowadzącej.

Beata Kwiczala

Ostatnio miałam okazję uczestniczyć w webinarze Agnieszka Grynkiewicz z Dogfulness. Uczyłam się o psach reaktywnych i  praktycznych aspektach pracy z nimi. Ilość przykładów, filmów i technik pracy przekroczyła moje najśmielsze oczekiwania.

Bardzo serdecznie Wam polecam webinary u Agi. Zawsze w bardzo prosty sposób potrafi przekazać wiedzę. Dużo filmów pozwala zrozumieć swojego pupila jeszcze bardziej. 

Dziękuję i do zobaczenia na kolejnym.

Poza fachowością z dziedziny zoopsychologii firma może się pochwalić organizacją doskonałych (czyli ciekawych i rzeczowych) prelekcji o psiej tematyce.

Brawo, brawo, brawo!

Świetnie "czyta" psy i komunikuje się z ludźmi. Ogromna wiedza, którą dzieli się na spotkaniach podczas konsultacji. Brałam również udział w szkoleniach.

Jest merytorycznie i na temat, po prostu chce się słuchać.

Agnieszka Kostka

Wspaniałe warsztaty, dużo praktycznej wiedzy popartej materiałami filmowymi, mnóstwo cennych wskazówek jak sobie radzić kiedy występują reakcję lękliwe psów na różne sytuacje...Polecam wszystkim opiekunom psów

Brałam udział w webinarze prowadzonym przez Agnieszkę. Bardzo polecam. Przystępnie przekazana wiedza, filmiki z przykładami. Mnóstwo pozytywnej energii. A wszystko to z miłości do 4 łap. Warto posłuchać, warto wracać. 

Aga! To było bardzo dobre szkolenie! Przesłuchuję je trzeci raz 🙈😅 żeby dobrze zapamiętać. [...]

Monika Jackowska Ziemba

bottom of page